POPOLDANSKE GOVORILNE URE IN RODITELJSKI SESTANKI 2018/2019

Kategorija: Govorilne ure

GOVORILNE URE

Vsak učitelj ima svoje dopoldanske govorilne ure. Razpored je objavljen na spletni strani šole.

Popoldanske govorilne ure:

1.–5. razred 17.00 do 19.00

6.–9. razred 17.00 do 19.00

Datumi popoldanskih govorilnih ur:

2. 10. 2018

6. 11. 2018

4. 12. 2018      

8. 1. 2019

5. 3. 2019

2. 4. 2019

7. 5. 2019


RODITELJSKI SESTANKI

           1. roditeljski sestanek:

1. r.                 3. 9. 2018 ob 11.00

2.–5. r.            11. 9. 2018 ob 17.00

6.–9. r.            11. 9. 2018 ob 18.00

5., 6. r.           6. 11. 2018 ob 17.00       izredni roditeljski sestanek za zimski športni tabor    

   

2. roditeljski sestanek:

1.–5. r             5. 2. 2019 ob 17.00

6.–9. r.            5. 2. 2019 ob 18.00    

        

Sestanki za starše bodočih prvošolce.

1. sestanek: konec januarja ali v začetku februarja.

2. sestanek: konec maja ali v začetku junija.

Ostali RS so izredni.

URNIK DOPOLDANSKIH GOVORILNIH UR 2018/19

Kategorija: Govorilne ure

Prosimo, da se za dopoldanske GU vnaprej najavite pri razredniku.

BEVC, Primož

torek, 11.05 – 11.50

BREGAR BELINGAR, Nives

torek, 8.20 – 9.05

BERNIK, Matjaž

ponedeljek, 9.10 – 9.55

BERLOŽNIK, Ana

sreda, 9.10 – 9.55

BRAČIČ, Brane 

sreda, 11.05 – 11.50

BRGLEZ, Domen

petek, 9.10 – 9.55

BURJA, Klemen

torek, 11.05 – 11.50

ČIBEJ , Darko Mihael

vsak dan 7.30 – 8.15 in po individualnem dogovoru

DEREANI, Bor

sreda, 11.05 – 11.50

DRAGAR, Erika                       

torek, 10.15 – 11.00

FERLINC, Zdenka                     

sreda, 10.15 – 11.00

GLAZER, Katja

sreda, 8.20 – 9.05

GLIHA ERJAVEC, Ingrid                

torek, 11.55 – 12.40

HERMAN, Uroš                       

ponedeljek, 10.15 – 11.00

HORVAT, Tita                       

petek, 12.45 – 13.30

HROVAT, Marija                     

ponedeljek, 11.55 – 12.40

JAMNIK, Sabina

četrtek, 11.05 – 11.50

JEGLIČ, Tadeja                        

sreda, 11.05 – 11.50

JERAK, Tjaša

torek, 12.45 – 13.30

JERNEJČIČ ZIERNFELD, Andreja       

torek, 11.05 – 11.50

KRAJNČAN, Katja      

sreda, 11.55 – 12.40

LOKOVŠEK, Nejc

sreda, 8.20 – 9.05

MERHAR, Mojca                     

sreda, 9.10 – 9.55

MRZEL, Ana

sreda, 9.10 – 9.55

NEUMAN, Tamara

sreda, 10.15 – 11.00

KOKALJ, Julija

ponedeljek, 11.05 – 11.50

PERNE, Zlatka                        

ponedeljek, 10.15 – 11.00

PETAČ, Biljana                      

torek, 11.05 – 11.50

PEVEC, Marija

torek, 11.05 – 11.50

PIRC PEZDIRC, Tjaša

sreda, 8.20 – 9.05

SELIŠKAR, Silva                     

ponedeljek, 10.15 – 11.00

ŠENICA PAVLETIČ, Verica             

torek, 9.05 – 9.55

ŠKORJANC KOSMAČ, Marjeta           

četrtek, 10.15 – 11.00

ŠPANINGER, MIran

torek, 12.45 – 13.30

ŠVENCBIR, Suzana                    

sreda, 8.20 – 9.05

ŠVAJGER, Dominika

četrtek, 9.10 – 9.55

TEKAVČIČ PRIMON, Ana

sreda, 11.55 – 12.40

VIDMAR, Milojka                     

četrtek, 8.20 – 9.05

VRŠČAJ, Damjana                     

četrtek, 11.05 – 11.50